Trening personalny "1 na 1"

Czym jest?


Trening personalny "1 na 1" to indywidualne, 60-minutowe zajęcia prowadzone na siłowni lub sali treningowej pod stałą opieką wykwalifikowanego i doświadczonego trenera. Zadaniem trenera jest indywidualny dobór ćwiczeń, przedstawienie i wytłumaczenie techniki ich wykonywania oraz stały nadzór ćwiczącego, wprowadzanie ewentualnych korekt. Każdy trening jest skrupulatnie zapisywany przez trenera w formie elektronicznej a arkuszu, na tablecie (ćwiczenie, ilość serii i powtórzeń, ciężar).


Zanim zaczniemy:


Każdy trening personalny poprzedzony jest konsultacją wstępną. Podczas pierwszej rozmowy trener osobisty zapoznaje się z aktualnym stanem fizycznym pacjenta, przebytymi lub obecnymi kontuzjami i chorobami, możliwościami treningowymi oraz preferencjami żywieniowymi.

Na tym etapie ustalamy cele krótko- i długoterminowe na trening indywidualny. Jako doświadczony specjalista pomogę Ci w dobraniu odpowiedniej ilości i rodzaju treningów oraz w ułożeniu planu żywieniowego. Współpracując ze mną dowiesz się, w jaki sposób i w jakim czasie będziesz w stanie osiągnąć wcześniej założone cele. Jeśli interesuje Cię profesjonalnie wykonany trening personalny Tarnowskie Góry są miejscowością, w której prowadzę zajęcia. Czujesz się źle w swoim ciele? Brakuje Ci odpowiedniej motywacji do zmiany sylwetki? Zamieszkujesz Tarnowskie Góry, Bytom lub najbliższe okolice? Świetnie się składa – wspólnymi siłami zaradzimy Twoim problemom!W czym pomoże Ci trening personalny "1 na 1"?


 • pozbyć się zbędnych kilogramów tłuszczu poprawiając wygląd Twojego ciała i komfort życia,

 • wyrzeźbić ciało, uwydatniając jego atuty,

 • wzmocnić siłę mięśniową, zwiększając sprawność fizyczną i chroniąc od bólu obciążane na codzień stawy,

 • zwiększyć wydolność organizmu, poprawiając zdrowie i samopoczucie w ciągu dnia,

 • przyspieszyć metabolizm, co pozwoli Ci łatwo osiągać i utrzymywać rezultaty sylwetkowe,

 • zyskać i utrzymywać motywację w osiąganiu celów.Co zyskujesz korzystając z treningu personalnego "1 na 1"?


 • dostęp do "strefy klienta" - indywidualnego konta, w którym umieszczone zostaną: plan treningowy po zakończeniu treningów (zależy od pakietu), dietetyczny (jeśli został zamówiony) oraz wykres zmian składu ciała przed i po zakończeniu danego cyklu treningów (zalezy od pakietu),

 • stałą kontrolę techniki wykonywania ćwiczeń podczas treningu, co ogranicza ryzyko kontuzji do absolutnego minimum,

 • wsparcie i motywację w walce o upragnione cele,

 • możliwość kontaktu w celu konsultacji ewentualnych wątpliwości i napotkanych problemów w życiu codziennym.Dlaczego warto skorzystać z treningu personalnego "1 na 1"?


W dzisiejszych czasach moda na treningi personalne i prowadzenie trybu życia „fit lifestyle” staje się coraz bardziej powszechna. Środowisko w klubach fitness aż roi się od pseudo-specjalistów w dziedzinie profesjonalnego treningu i dietetyki. Zwykłemu człowiekowi niezwykle ciężko odnaleźć się w gąszczu szczątkowych i wyrywkowych informacji. Decydując się na trening indywidualny powierzasz swoje ciało w ręce wykwalifikowanej osoby, która dysponuje ogromną bazą wiedzy, popartej wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od lat działam w branży fitness. Tarnowskie Góry są miastem, w którym współpracuję z moimi Podopiecznymi. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy, kto zamieszkuje Bytom lub okoliczne miejscowości ze Śląska umówił się ze mną na trening osobisty. Marzysz o zbudowaniu imponującej masy mięśniowej? Chcesz zgubić zbędne kilogramy? Jako Estetyk Sylwetki, zadbam o ułożenie dla Ciebie indywidualnego planu treningowego, umożliwiającego zrealizowanie obranego celu. Trenując ze mną oszczędzisz czas: zoptymalizujesz efekty, unikniesz kontuzji, a także zdobędziesz wiedzę, która w przyszłości pozwoli Ci trenować samemu.


OFERTA TRENINGÓW PERSONALNYCH "1 na 1":


Na start

90 zł/h
pakiet 4 treningów,
okres ważności: 4 tygodnie,
-
-
ZAMAWIAM

Partnerzy

80 zł/h
pakiet 8 treningów,
okres ważności: 4 tygodnie,
+ analiza składu ciała.
-
ZAMAWIAM

Współpraca

75 zł/h
pakiet 12 treningów,
okres ważności: 4 tygodnie,
+ analiza składu ciała,
+ plan treningowy.
ZAMAWIAM

Fitnesiarz

70 zł/h
pakiet 16 treningów,
okres ważności: 4 tygodnie,
+ analiza składu ciała,
+ plan treningowy.
ZAMAWIAM

Okres ważności pakietów treningowych to 4 tygodnie.

Możliwość negocjacji ceny (do -15%) w przypadku:

 • podjęcia długofalowej współpracy tj. trwającej przynajmniej 3 miesiące,
 • deklaracji udziału w projekcie "Metamorfozy" - o więcej informacji pytaj przez komunikator w Strefie Klienta.

Polecaj ofertę swoim znajomym, a otrzymasz 10% zniżki na wszystkie usługi! Wystarczy, że osoba korzystająca z oferty powoła się na Ciebie przy pierwszej konsultacji.

Terminy treningów są z góry planowane przy zakupie pakietu. Odmówienie ustalonego terminu możliwe jest do 24 godzin przed zaplanowanym treningiem. W przeciwnym razie trening uważa się za odbyty. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest wydłużenie okresu trwania pakietu treningowego (choroba, wyjazd lub kontuzja), lecz taka okoliczność musi być zgłoszona odpowiednio wcześnie.