Finały Drużynowej Metamorfozy - Adam

20 stycznia 2020

Wielkiego finału "Drużynowej Metamorfozy" czas start!
Uczestnicy projektu dzielnie dotrwali do końca trwającego 12 tygodni reżimu dietetyczno-treningowego. Nadszedł czas, kiedy śmiało możemy pochwalić się osiągniętymi przez nas efektami współpracy.

Poznajcie Adama, któremu udało się utracić aż 13,5 zbędnych kilogramów masy ciała w trakcie trwania projektu.

Na samym początku chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom projektu za powierzone nam zaufanie i gorąco pogratulować ogromu wykonanej pracy na treningach i po za nimi - ściśle realizując plan diety każdego dnia.

Adam realizował 3 treningi na siłowni w skali tygodnia oraz dodatkowo, w weekendy uczęszczając na grupowe zajęcia o charakterze cardio. Dla Adama była to pierwsza styczność z tego typu aktywnością fizyczną, ale treningi szybko okazały nieodzownym elementem jego stylu życia i strzałem w dziesiątkę w kontekście efektywnej utraty zbędnych kilogramów! Ponadto opracowany plan działania zakładał wykonywanie 20-minutowego cardio o niskiej intensywności po treningach siłowych.

Opracowany plan dietetyczny został dostosowany przede wszystkim do trybu pracy Adama. Ustalona kaloryczność planu oscylowała wokół 2000 kalorii / dzień, co wynikło z prowadzonego, siedzącego trybu pracy i stosunkowo niskiej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Ze względu na tak niską podaż kalorii, dobrano taktykę tylko trzech posiłków głównych oraz przekąski w formie owoców i orzechów w ściśle określonej ilości w ciągu dnia.

Efekty możecie ocenić sami na załączonym obrazku! Wielkie gratulacje dla Adama za uzyskane wyniki, motywację i ogromną determinację w realizacji wytycznych!