Metamorfozy

Tomek - 7 miesięcy współpracy -32 kg.

12 październik 2019

Solidna dawka motywacji od Tomka, który kilka dni temu odwiedził nas na pomiarach kontrolnych składu ciała. Bo przyznacie chyba, że nic nas bardziej nie napędza, niż widoczne gołym okiem efekty naszej pracy? Ciekawostką jest to, że nasza współpraca w 90% opierała się na konsultacjach i raportowaniu drogą elektroniczną (przez konto klienta na naszej stronie), bez regularnych wizyt w gabinecie.

Tomek jest żywym przykładem na to, że wystarczą szczere chęci i odpowiedni poziom motywacji do tego, aby zmienić swoją sylwetkę nie do poznania. Ponadto udowodniliśmy razem, że mądrze i dbale planując proces redukcji, wcale nie trzeba wydawać każdego miesiąca worka pieniędzy na trenera, czy dietetyka. Podziękowania dla Tomka za dobrze wykonaną robotę i zgodę na publikację zdjęć!

Czas współpracy:  7 miesięcy,

Wykorzystana oferta: 7-dniowy plan diety, treningi personalne 1 na 1 (2x/tyg.), plan treningowy dwudniowy,

Wynik: 32 kg utraconej wagi, 29 cm mniej w pasie. Ponadto znaczne zwiększenie siły i wydolności.

czytaj dalej

Karol - trzy miesiące współpracy

9 czerwiec 2019

Karol,  40 lat. Nasza współpraca rozpoczęła się z początkiem marca bieżącego roku, kiedy to Karol namówiony przez kolegę, postanowił wspólnie z nim podjąć się wyzwania przemiany swojej sylwetki. Współpracę rozpoczęliśmy od ustalenia optymalnego planu działania. Biorąc pod uwagę ilość czasu, którą Karol może poświęcać na trening, zaplanowaliśmy 3 jednostki treningu siłowego - dwa treningi ze mną i jeden wykonywany według opracowanego planu, we własnym zakresie. Ustaliliśmy również 7-dniowy jadłospis o ujemnym bilansie energetycznym - w tym przypadku według wyliczeń wyszło - 2500 kalorii.

Czas współpracy: 3 miesiące,

Wykorzystana oferta: 7-dniowy plan diety, treningi personalne w parze: 2 razy w tygodniu,

Wynik: -13,6 kg tkanki tłuszczowej, +6,8 kg suchej masy mięśniowej,

czytaj dalej

Michał - pierwszy etap rekompozycji

6 maj 2019

Michał, 36 lat. Przedsiębiorca, właściciel firmy remontowo-budowlanej NSI (Nowoczesne Systemy Instalacyjne) działającej na terenie śląska.

Skrajne zdjęcia dzieli zaledwie 10 miesięcy, w tym ostatnie 3 miesiące naszej ścisłej współpracy (zdjęcie środkowe i prawe). Efekty możecie ocenić sami. Poniżej opiszę więcej szczegółów odnośnie procesu rekompozycji i uzyskanych wspólnie efektów.

Czas współpracy: 3 miesiące,

Wykorzystana oferta: 7-dniowy plan diety, dieta pudełkowa Fitpapu, konsultacje dietetyczne, treningi personalne 1 na 1 i w parze.

Wynik: od czasu współpracy + 3,3 kg masy mięśniowej, - 5,9 kg tkanki tłuszczowej.

czytaj dalej

Krzysztof - imponująca przemiana -27 kg!

16 luty 2019

Krzysztof, 49 lat. Dzięki siłowni jego stan zdrowia i samopoczucie diametralnie się poprawiły, a sylwetka odmieniła nie do poznania! To wszystko w okresie zaledwie 6-ciu miesięcy od pierwszego spotkania. Krzysiek udowodnił, że wiek to tylko wymówka i mało istotna liczba, a zacząć swoją przygodę sylwetkową może każdy, w każdym momencie swojego życia. Potrzebne są tylko szczere chęci, odpowiednie narzędzia, ale przede wszystkim - konsekwencja w realizacji diety i treningu. Gratulacje Krzysiu!

Czas współpracy: 6 miesięcy,

Wykorzystana oferta: 14-dniowy plan diety, konsultacje dietetyczne, treningi personalne 1 na 1, 3-dniowy plan treningowy,

Wynik: we własnym zakresie - 14 kg tłuszczu. Od czasu współpracy ze mną - 14 kg tłuszczu i +3 kg zbudowanej masy mięśniowej.

czytaj dalej

Beti i Kasia - efekty treningu siłowego u dziewczyn

11 luty 2019

Beata i Kasia to dziewczyny, które przed rozpoczęciem naszej współpracy, nigdy nie miały niczego wspólnego z treningiem i siłownią. Odważyły się postawić ze mną swój pierwszy krok, i...  tak dziś mija 17-sty miesiąc naszej owocnej współpracy!  

Czas współpracy: 17 miesięcy,

Wykorzystana oferta: treningi personalne DUET (2 razy w tygodniu), plany dietetyczne 7-dniowe, plan treningowy do wykonywania samodzielnie,

Wynik: sumaryczny spadek tkanki tłuszczowej: - 17kg, dodatkowo zbudowaliśmy 8 beztłuszczowych kilogramów masy, które zdecydowanie podkreślają atuty dziewczyn i wysmuklają ich sylwetki.

czytaj dalej

Maciek - modelowa redukcja

10 luty 2019

Maciek, 25 lat, wtedy - pracownik fizyczny,

Czas współpracy: 3 intensywne miesiące,

Wykorzystana oferta: 3 miesiące współpracy on-line (zdalnie),

Wynik: - 14,5 kg tkanki tłuszczowej.

czytaj dalej

Moje mini-cięcie

8 luty 2019

Karol, 27 lat, trener personalny i dietetyk sportowy,

Okres stosowania: 7 miesięcy,

Plan: dietetyczny - lekki deficyt kaloryczny, treningowy - split z priorytetem na nogi,

Wynik: -4kg tkanki tłuszczowej, +2kg czystej masy mięśniowej.

czytaj dalej

Pierwsze przygotowania do sezonu 2012-2014r.

2 luty 2019

Karol, wtedy 23 lata, student Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Automatyki i Robotyki,

Okres stosowania: 25 miesięcy,

Plan: dietetyczny - redukcyjny, treningowy - dzielony, regularna kontrola postępów + drobne korekty do planu diety,

Wynik: 13 kg utraty tkanki tłuszczowej.

czytaj dalej