Karol Ślepaczuk

     Mgr inż. Karol Ślepaczuk, 30 lat, dietetyk sportowy, szkoleniowiec dietetyczny, trener personalny. Z wykształcenia mgr inż. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów Spawalniczych, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Dietetyka w Sporcie. W życiu zawodowym jednak, zamiast projektowaniem połączeń spawanych, zajmuje się swoją pasją – dietetyką i kształtowaniem ludzkiego ciała. Od 2014 r. Międzynarodowy Certyfikowany Instruktor Kulturystyki i Fitness federacji IFBB i od tego też czasu w ciągłej współpracy z klientami pod kątem dietetycznym i treningowym.

     Umiejętność ścisłego myślenia i rozwiązywania problemów ułatwiają mu codzienną pracę, jako doradcy dietetycznego i trenera osobistego. Specjalista w zakresie programowania planów dietetycznych i treningowych. Jego największym zainteresowaniem od zawsze była dietetyka sportowa. Wiedzę z jej zakresu wykorzystuje, jako główne narzędzie służące do maksymalizacji osiągów w sporcie oraz do kształtowania atletycznej i zdrowej sylwetki. Uważa, że kluczem do sukcesu jest właściwie opracowany plan, konsekwencja w jego realizacji i regularna kontrola postępów. Ma za sobą 7 lat doświadczenia w pracy jako trener i dietetyk, podejmując w tym czasie współpracę z ponad 700 klientami. Oprócz tego, pracuje jako szkoleniowiec w ośrodku szkoleń trenerów personalnych, prowadząc wykłady z zakresu dietetyki sportowej dla przyszłych trenerów.

     We współpracy z klientem największy nacisk kładzie na najwyższą jakość obsługi. Uważa, że jedyną drogą do sukcesu jest indywidualne, dokładne i skrupulatne podejście do klienta. Jako inżynier wie, że wyznacznikiem skuteczności jego pracy są wartości wymierne - liczby. Bacznie kontroluje osiągane postępy klientów i na bieżąco wprowadza korekty do planów w celu optymalizacji procesu kształtowania sylwetki klienta.

         Z siłownią związany od 2008 r. Pasjonat kulturystyki i zawodnik sportów sylwetkowych. Pierwsze starty w zawodach sylwetkowych zaliczył w 2014 r. zajmując 8. miejsce na Debiutach Kulturystycznych. Z jego największych sukcesów na scenie kulturystycznej można wymienić zdobycie w jesiennym sezonie 2020 r. podwójnego Pucharu Polski federacji NPC w kategorii kulturystyka do 75 kg. Starty w zawodach sylwetkowych traktuje jako przygodę i zajawkę, która motywuje do ciągłego samorozwoju. Uważa również, że zawody to świetna okazja na sprawdzenie opracowanych taktyk żywieniowo-treningowych i zdobytej wiedzy teoretycznej. W końcu teoria musi być poparta praktyką!

Aby rozpącząc współpracę - skontaktuj się ze mną poprzez:

arkusz kontaktowy: https://estetyk-sylwetki.pl/kontakt

lub zadzwoń: 577 155 550

e-mail: estetyk.sylwetki@gmail.com

Facebook: Karol Ślepaczuk - Estetyk Sylwetki

Instagram: estetyksylwetki