Karol Ślepaczuk

     Mgr inż. Karol Ślepaczuk, 27 lat, dietetyk sportowy, szkoleniowiec dietetyczny, trener personalny. Z wykształcenia mgr inż. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów Spawalniczych, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Dietetyka w Sporcie. W życiu zawodowym jednak, zamiast projektowaniem połączeń spawanych, zajmuje się swoją pasją – kształtowaniem ludzkiego ciała. Od 2012r. Międzynarodowy Certyfikowany Instruktor Kulturystyki i Fitness federacji IFBB i od tego też czasu w ciągłej współpracy z klientami pod kątem dietetycznym i treningowym.

     Umiejętność ścisłego myślenia i rozwiązywania problemów ułatwiają mu codzienną pracę, jako doradcy dietetycznego i trenera osobistego. Specjalista w zakresie programowania planów dietetycznych i treningowych. Jego największym zainteresowaniem od zawsze jest dietetyka. Wiedzę z jej zakresu wykorzystuje, jako główne narzędzie służące do maksymalizacji osiągów w sporcie oraz do kształtowania atletycznej i zdrowej sylwetki. Uważa, że kluczem do sukcesu jest właściwie opracowany plan, konsekwencja w jego realizacji i regularna kontrola postępów. Ma za sobą 4 lata doświadczenia w pracy jako trener i dietetyk, podejmując w tym czasie współpracę z ponad 350-cioma klientami. . Oprócz tego, pracuje jako szkoleniowiec w ośrodku szkoleń trenerów personalnych, prowadząc wykłady z zakresu dietetyki sportowej dla przyszłych trenerów.

     We współpracy z klientem największy nacisk kładzie na wysoką jakość obsługi. Uważa, że jedyną drogą do sukcesu jest indywidualne podejście do klienta. Jako inżynier wie, że wyznacznikiem skuteczności jego pracy są wartości wymierne - liczby. Bacznie kontroluje osiągane postępy klientów i na bieżąco wprowadza korekty do planów w celu optymalizacji procesu kształtowania sylwetki klienta.

     Z siłownią związany od 2008r. Pasjonat kulturystyki i zawodnik sportów sylwetkowych. Pierwsze starty w zawodach zaliczył w 2014r. zajmując 8. miejsce na Debiutach Kulturystycznych. Z jego największych sukcesów na scenie kulturystycznej można wymienić zajęcie 3-go miejsca na Uniwersyteckich Mistrzostwach Polski w 2014r. oraz 3-go miejsca na Pucharze Bałtyku w 2017r. Starty w zawodach sylwetkowych traktuje jako fajną przygodę. Uważa, że to świetny moment na sprawdzenie opracowanych taktyk żywieniowo-treningowych i zdobytej wiedzy teoretycznej - w końcu teoria musi być poparta praktyką!