Tomek - 7 miesięcy współpracy -32 kg.

12 października 2019

Solidna dawka motywacji od Tomka, który kilka dni temu odwiedził nas na pomiarach kontrolnych składu ciała. Bo przyznacie chyba, że nic nas bardziej nie napędza, niż widoczne gołym okiem efekty naszej pracy? Ciekawostką jest to, że nasza współpraca w 90% opierała się na konsultacjach i raportowaniu drogą elektroniczną (przez konto klienta na naszej stronie), bez regularnych wizyt w gabinecie.

Tomek jest żywym przykładem na to, że wystarczą szczere chęci i odpowiedni poziom motywacji do tego, aby zmienić swoją sylwetkę nie do poznania. Ponadto udowodniliśmy razem, że mądrze i dbale planując proces redukcji, wcale nie trzeba wydawać każdego miesiąca worka pieniędzy na trenera, czy dietetyka. Podziękowania dla Tomka za dobrze wykonaną robotę i zgodę na publikację zdjęć!

Czas współpracy:  7 miesięcy,

Wykorzystana oferta: 7-dniowy plan diety, treningi personalne 1 na 1 (2x/tyg.), plan treningowy dwudniowy,

Wynik: 32 kg utraconej wagi, 29 cm mniej w pasie. Ponadto znaczne zwiększenie siły i wydolności.

Tomek, ma 24 lata. Po raz pierwszy zgłosił się do mnie w celu ustalenia planu diety 21. lutego 2019r., wtedy też zadecydował, że podejmie pierwsze kroki w kierunku poprawy sylwetki, kondycji i zdrowia. Pierwszym etapem metamorfozy Tomka było włączenie i zastosowanie precyzyjnego planu diety redukcyjnej - na pierwsze 14 tygodni współpracy. W tym też czasie Tomek zgubił już 20 kg wagi (co widać na niżej załączonym wykresie). Kolejnym krokiem było wdrożenie w plan treningów siłowych, w celu "podkręcenia" metabolizmu i poprawienia ogólnej formy fizycznej ciała. Wykonaliśmy wspólnie cykl 8 treningów personalnych na siłowni, po czym Tomek otrzymał spersonalizowany plan ćwiczeń, z określonymi obciążeniami, aby dalsze treningi wykonywać już samodzielnie, we własnym zakresie. Od tego momentu nasza współpraca opierała się na raportowaniu efektów drogą elektroniczną oraz wprowadzaniu drobnych korekt określanych na bazie efektów.

Wykres zmian składu ciała w trakcie redukcji:

 

Krótkie podsumowanie dotychczasowego okresu współpracy z Tomkiem w liczbach:

- 7 miesięcy,

- 32 kg utraconej masy ciała,

- 29 cm mniej w pasie ,

- 0 minut cardio wykonanego na siłowni,

- zaledwie 8 wspólnych treningów personalnych - instruktażowych, gdyż resztę Tomek realizował już we własnym zakresie, na bliskiej miejsca zamieszkania siłowni, według opracowanego wspólnie planu treningowego.