Wojtek - etap pierwszy: redukcja

29 czerwca 2020

Dla wszystkich z nas, okres obostrzeń i ograniczeń spowodowanych pandemią COVID-19, wiązał się z wprowadzeniem sporych zmian na wielu płaszczyznach życia. Szczególnie negatywnie wpłynęło to na nasz styl życia, utrudniając realizację dotychczsowych treiningów, ograniczając możliwości uprawiania sportu i obniżając naszą ogólną motywację do zdrowego odżywiania. Ścisła kwarantanna znacznie zmniejszyła spontanicznie podejmowaną przez nas aktywność fizyczną w ciągu dnia, ale przede wszystkim tą, związaną z realizacją dotychczas wykonywanych treningów. Zaburzenie rytmu dnia, stres i zmiana charakteru pracy mogły powodować częstsze podjadanie w ciągu dnia, częstsze sięganie po alkohol i podejmowanie gorszych wyborów żywieniowych. W efekcie waga statystycznego Polaka rosła średnio w tempie 0,5 kg /tydz. Jednak nie w każdym przypadku.

Czas współpracy:  3 miesiące,

Wykorzystana oferta: Plan diety redukcyjnej (21 dni), 4-dniowy plan treningowy do wykonywania w warukach domowych, trening instruktażowy.

Wynik: utrata równo 10 kg wagi.

Poznajcie Wojtka, z którym podjęliśmy współpracę dietetyczno-treningową na początku marca, tuż przed rozpoczęciem pandemii. Dziś mijają nieco ponad 3 miesiące realizacji planu dietetyczno-treningowego. Pierwszy etap zmiany sylwetki Wojtka przebiegł wzorowo, czas na kolejne zmiany!

Efekty tej metamorfozy oceńcie sami!

Front:

Side:

??????

Po treningu podsumowującym:

Wykres zmiany składu ciała Wojtka: