Marcin - efekty rocznej współpracy

27 września 2021

Motywację na dziś sponsoruje nam Marcin!

Czas współpracy: 1 rok,

Wykorzystana oferta: plan dietetyczny - 14-dniowy jadłospis, plan treningowy w systemie split - 5x w tygodniu oraz regularne kontrole postępów i konsultacje.

Wynik: -23,5 kg, poprawiając jednocześnie kompozycję sylwetki. W trakcie trwania współpracy wyraźnie udało nam się zwiększyć masę mięśniową, która posłuży nam w kolejnym etapie redukcji tkanki tłuszczowej.

Po lewej - 124 kg, półtora roku wcześniej: brak zorganizowanego planu żywienia, brak treningu siłowego i cardio, znikoma aktywność fizyczna.

Po prawej - 100,5 kg, po roku współpracy: zbilansowane żywienie z zachowaniem deficytu kalorycznego, treningi siłowe w połączeniu z cardio 5 razy w tygodniu.

Marcin to osoba, która udowadnia nam, że do osiągnięcia sukcesu potrzebne nam są szczere chęci, odpowiednia motywacja i konsekwencja w realizacji założeń.

Najgorszy wydaje się być zawsze pierwszy krok... Ale na niego nigdy nie jest za późno!

Marcin zaczął swoją przygodę z siłownią po 40-tce, ale jak sam przyznaje, dzisiaj czuje się 20 lat młodszy.

Metamorfoza Marcina nie polegała na głodówce i męczarniach na treningach. Zdrowy styl życia sprawnie i szybko wpletliśmy w codzienne życie Marcina, a sam proces sprawiał nam niezwykłą radość. Na każdym kolejnym spotkaniu notowane efekty dawały nam dużą satysfakcję i napędzały do dalszego działania. Siłownia zaszczepiła ducha walki nie tylko w samym Marcinie, ale również w jego bliskich, motywując także ich do pracy nad sobą.

Dziękuję Marcin za owocną współpracę!