Rafał

          Poznajcie naszego fizjotrenera - Rafała. Specjalistę w zakresie korygowania wad postawy u dzieci i dorosłych, mistrza treningu z ciężarem własnego ciała (kalisteniki) oraz adeptem mieszanych sztuk walki. Jestem pewien, że jego dorobek przebytych szkoleń i zdobytych certyfikatów zawstydziłby niejednego wykładowcę. Zresztą.. zobaczcie sami!

          Rafał ma 27 lat. Swoją pasję związaną ze sportem rozwija już od 2008 roku aż po dzień dzisiejszy. W 2017r. uzyskał certyfikat trenera personalnego i od tego też czasu nieprzerwanie rozwija się zdobywając cenne doświadczenie w pracy z podopiecznymi. Były zawodnik MMA. Aktualnie student dietetyki na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Ukończył studia licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Do niedawna pracujący jako asystent chirurga w gabinecie periodontologicznym w Gliwicach i Tarnowskich Górach.

          Wyznaje holistyczne podejście do organizmu człowieka. Szczególnie interesuje się dietoterapią, witaminoterapią oraz niekonwencjonalnymi sposobami leczenia. Uważa, że aktywnością fizyczną i prawidłowym odżywaniem można zapobiec wielu dolegliwościom, przypadłościom i chorobom cywilizacyjnym, z którymi boryka się społeczeństwo.

          Jego treningi charakteryzują się spersonalizowanym podejściem do klienta i dostosowaniem do jego możliwości. Rozpoczynają się sprawdzeniem postawy całego ciała, jakości podstawowych wzorców ruchowych oraz kształtowaniem poprawnej motoryki trenującego. W przyszłości przełoży się to na poprawę postawy, sylwetki, zmniejszy ryzyko urazów i kontuzji oraz przyczyni do eliminacji dolegliwości bólowych, które towarzyszą nam dziś często w życiu codziennym.

          Kalistenika i praca z własnym ciałem to jego największa pasja. Prowadzi ćwiczenia o charakterze siłowym, interwałowym, tabaty i zajęcia bokserskie. Jego mottem życiowym jest nieustanny rozwój, dlatego z pewnością nie będziecie się mogli przy nim nudzić! Wprowadzane przez niego zmiany w cyklach treningowych wykluczają stagnację i brak postępów podopiecznego. Na treningu z Rafałem zbudujesz siłę, kondycję, zwinność oraz harmonijną i proporcjonalną sylwetkę spalając przy okazji tony kalorii!
          Poznajcie referencje Rafała na załączonych poniżej zdjęciach!