Metamorfozy

Łukasz - finał projektu Metamorfozy

15 lutego 2020

Znacie już prawie wszystkich finalistów pierwszego projektu Metamorfoz. Ostatnio przedstawiłem Wam Olę. Czas jednak poznać prawdziwego inicjatora tego małżeńskiego projektu, czyli męża Oli - Łukasza, który zgłosił chęć podjęcia wyzwania w parze i udowodnił nam, jak wielką siłę ma wzajemne wsparcie w osiąganiu wyznaczonych sobie celów!

Czas współpracy:  12 tygodni trwania projektu Metamorfoz,

Wykorzystana oferta: dwa plany treningowe (push/pull/legs oraz pięciodniowy split), 14-dniowy plan diety redukcyjnej oraz konsultacje dietetyczne, regularnie wykonywane pomiary antropometryczne, jako kontrola postępów w trakcie trwania współpracy,

Wynik: -9,2 kg masy ciała, z czego prawie wszystko stanowiła tkanka tłuszczowa (patrz wykres dalej w artykule).

czytaj dalej

Ola - finał projektu Metamorfozy

9 lutego 2020

Projekt Metamorfoz dobiegł końca 3 tygodnie temu, jednak jego efekty postanowiłem odkrywać przed Wami stopniowo. Dziś nadszedł czas na kolejną bohaterkę programu - Olę, która razem ze swoim mężem Łukaszem, podjęła się 12-tygodniowego wyzwania zmiany swojej sylwetki pod moją opieką. Mam nadzieję, że efekty końcowe, które udało się nam uzyskać potwierdzają, że ta współpraca była warta godzin spędzonych wspólnie na sali treningowej i towarzyszących czasem wyrzeczeń dietetycznych.

Czas współpracy:  12 tygodni trwania projektu Metamorfoz,

Wykorzystana oferta: trening personalny "DUET" - raz w tygodniu, 14-dniowy plan diety redukcyjnej oraz konsultacje dietetyczne, regularnie wykonywane pomiary antropometryczne, jako kontrola postępów w trakcie trwania współpracy,

Wynik: -5,5 kg masy ciała, z czego prawie wszystko stanowiła tkanka tłuszczowa (patrz wykres dalej w artykule).

czytaj dalej

Wojtek - podsumowanie 3-miesięcznej współpracy

1 lutego 2020

Mamy początek lutego, ale my z naszymi podopiecznymi nie czekamy na ostatni moment z przygotowaniami do sezonu wiosenno-letniego :)! Wojtek rozpoczął swoją redukcję w listopadzie i pozbycie się 11,5kg tkanki tłuszczowej zajęło nam tylko 3 miesiące. Największym jednak sukcesem tego okresu było utrzymanie wcześniej wypracowanego potencjału siłowego i utrzymanie zdobytej masy mięśniowej, co przełożyło się na tak świetny efekt finalny tej metamorfozy.

Czas współpracy:  3 miesiące,

Wykorzystana oferta: Trening personalny "1 na 1" z Rafałem 3x/tyg, plan diety redukcyjnej,

Wynik: - 11,5 kg tkanki tłuszczowej, utrzymana siła i masa mięśniowa.

czytaj dalej

Tomek - 7 miesięcy współpracy -32 kg.

12 października 2019

Solidna dawka motywacji od Tomka, który kilka dni temu odwiedził nas na pomiarach kontrolnych składu ciała. Bo przyznacie chyba, że nic nas bardziej nie napędza, niż widoczne gołym okiem efekty naszej pracy? Ciekawostką jest to, że nasza współpraca w 90% opierała się na konsultacjach i raportowaniu drogą elektroniczną (przez konto klienta na naszej stronie), bez regularnych wizyt w gabinecie.

Tomek jest żywym przykładem na to, że wystarczą szczere chęci i odpowiedni poziom motywacji do tego, aby zmienić swoją sylwetkę nie do poznania. Ponadto udowodniliśmy razem, że mądrze i dbale planując proces redukcji, wcale nie trzeba wydawać każdego miesiąca worka pieniędzy na trenera, czy dietetyka. Podziękowania dla Tomka za dobrze wykonaną robotę i zgodę na publikację zdjęć!

Czas współpracy:  7 miesięcy,

Wykorzystana oferta: 7-dniowy plan diety, treningi personalne 1 na 1 (2x/tyg.), plan treningowy dwudniowy,

Wynik: 32 kg utraconej wagi, 29 cm mniej w pasie. Ponadto znaczne zwiększenie siły i wydolności.

czytaj dalej

Karol - trzy miesiące współpracy

9 czerwca 2019

Karol,  40 lat. Nasza współpraca rozpoczęła się z początkiem marca bieżącego roku, kiedy to Karol namówiony przez kolegę, postanowił wspólnie z nim podjąć się wyzwania przemiany swojej sylwetki. Współpracę rozpoczęliśmy od ustalenia optymalnego planu działania. Biorąc pod uwagę ilość czasu, którą Karol może poświęcać na trening, zaplanowaliśmy 3 jednostki treningu siłowego - dwa treningi ze mną i jeden wykonywany według opracowanego planu, we własnym zakresie. Ustaliliśmy również 7-dniowy jadłospis o ujemnym bilansie energetycznym - w tym przypadku według wyliczeń wyszło - 2500 kalorii.

Czas współpracy: 3 miesiące,

Wykorzystana oferta: 7-dniowy plan diety, treningi personalne w parze: 2 razy w tygodniu,

Wynik: -13,6 kg tkanki tłuszczowej, +6,8 kg suchej masy mięśniowej,

czytaj dalej

Michał - pierwszy etap rekompozycji

6 maja 2019

Michał, 36 lat. Przedsiębiorca, właściciel firmy remontowo-budowlanej NSI (Nowoczesne Systemy Instalacyjne) działającej na terenie śląska.

Skrajne zdjęcia dzieli zaledwie 10 miesięcy, w tym ostatnie 3 miesiące naszej ścisłej współpracy (zdjęcie środkowe i prawe). Efekty możecie ocenić sami. Poniżej opiszę więcej szczegółów odnośnie procesu rekompozycji i uzyskanych wspólnie efektów.

Czas współpracy: 3 miesiące,

Wykorzystana oferta: 7-dniowy plan diety, dieta pudełkowa Fitpapu, konsultacje dietetyczne, treningi personalne 1 na 1 i w parze.

Wynik: od czasu współpracy + 3,3 kg masy mięśniowej, - 5,9 kg tkanki tłuszczowej.

czytaj dalej

Krzysztof - imponująca przemiana -27 kg!

16 lutego 2019

Krzysztof, 49 lat. Dzięki siłowni jego stan zdrowia i samopoczucie diametralnie się poprawiły, a sylwetka odmieniła nie do poznania! To wszystko w okresie zaledwie 6-ciu miesięcy od pierwszego spotkania. Krzysiek udowodnił, że wiek to tylko wymówka i mało istotna liczba, a zacząć swoją przygodę sylwetkową może każdy, w każdym momencie swojego życia. Potrzebne są tylko szczere chęci, odpowiednie narzędzia, ale przede wszystkim - konsekwencja w realizacji diety i treningu. Gratulacje Krzysiu!

Czas współpracy: 6 miesięcy,

Wykorzystana oferta: 14-dniowy plan diety, konsultacje dietetyczne, treningi personalne 1 na 1, 3-dniowy plan treningowy,

Wynik: we własnym zakresie - 14 kg tłuszczu. Od czasu współpracy ze mną - 14 kg tłuszczu i +3 kg zbudowanej masy mięśniowej.

czytaj dalej

Beti i Kasia - efekty treningu siłowego u dziewczyn

11 lutego 2019

Beata i Kasia to dziewczyny, które przed rozpoczęciem naszej współpracy, nigdy nie miały niczego wspólnego z treningiem i siłownią. Odważyły się postawić ze mną swój pierwszy krok, i...  tak dziś mija 17-sty miesiąc naszej owocnej współpracy!  

Czas współpracy: 17 miesięcy,

Wykorzystana oferta: treningi personalne DUET (2 razy w tygodniu), plany dietetyczne 7-dniowe, plan treningowy do wykonywania samodzielnie,

Wynik: sumaryczny spadek tkanki tłuszczowej: - 17kg, dodatkowo zbudowaliśmy 8 beztłuszczowych kilogramów masy, które zdecydowanie podkreślają atuty dziewczyn i wysmuklają ich sylwetki.

czytaj dalej

Maciek - modelowa redukcja

10 lutego 2019

Maciek, 25 lat, wtedy - pracownik fizyczny,

Czas współpracy: 3 intensywne miesiące,

Wykorzystana oferta: 3 miesiące współpracy on-line (zdalnie),

Wynik: - 14,5 kg tkanki tłuszczowej.

czytaj dalej

Moje mini-cięcie

8 lutego 2019

Karol, 27 lat, trener personalny i dietetyk sportowy,

Okres stosowania: 7 miesięcy,

Plan: dietetyczny - lekki deficyt kaloryczny, treningowy - split z priorytetem na nogi,

Wynik: -4kg tkanki tłuszczowej, +2kg czystej masy mięśniowej.

czytaj dalej